foto

Sběr papíru ve škole

Sběr papíru ve škole

Naše škola vyhlašuje sběr papíru, který se uskuteční u zadního vchodu. Cílem této akce je podpořit ekologické chování a zvýšit povědomí o třídění odpadu mezi žáky.

Na začátku května proběhne na naší škole tradiční sběrový týden papíru. Zapojit se mohou všichni žáci, rodiče i přátelé školy a společně tak přispět nejen k ochraně životního prostředí, ale i k podpoře školních aktivit.

Sběr se uskuteční od pondělí 4. května do čtvrtka 7. května. Papír bude možné odevzdávat každý den ráno v čase od 7:00 do 8:00. Ve středu bude navíc mimořádný odpolední termín, a to od 14:00 do 16:00, aby měli možnost zapojit se i ti, kteří ranní čas nestihnou.

Místem příjmu sběru je zadní vchod školy – konkrétně vjezd do dvora, kde bude připraven prostor pro odevzdání papíru.

Prosíme, aby byl papír svázaný. Věříme, že se i letos podaří nasbírat co nejvíce a že společně uděláme něco dobrého pro naši planetu.

Děkujeme všem, kteří se do sběru zapojí!

Datum vložení: 28. 4. 2026 11:23
Datum poslední aktualizace: 28. 4. 2026 11:37
Autor: Správce Webu

Aktuality školy

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Mohlo by Vás zajímat

fotka
srdce