Kotva
Aktuality
Školní spec. pedagog
14.2.2019

Mgr. Sáva Arabadžiev - školní speciální pedagog

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:45 - 9:30, 13:00 - 15:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel. 607 832 874 nebo email: arabadziev@arabadziev.cz,

V případě akutních situací možnost telefonické konzultace i mimo pracovní dobu, konzultace na emailu kdykoliv.

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 7.00 – 16.00 hod.

 

Informace o zpracování osobních údajů
4.5.2018

Vážení rodiče, v menu "Dokumenty ke stažení" naleznete informace o zpracování osobních údajů na ZŠ Na Podlesí Kadaň.

Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

 

Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Historie školy

Vloženo: 30.1.2014 | Autor: | Zobrazeno: 36611x

ZŠ Na Podlesí, původně  5. základní devítiletá škola, byla slavnostně otevřena  2. září  1974. Jejím prvním ředitelem se stal Miroslav Jakubec, který do té doby pracoval jako zástupce ředitele na 1. ZDŠ v Klášterci nad Ohří. Zástupkyní ředitele byla jmenována paní Pavla Hubínková, dříve učitelka na 3. ZDŠ v Kadani. Celkové náklady výstavby školy dosáhly bezmála 16.000.000 korun.

9. LEDNA 1975
  • bylo před školou odhaleno sousoší dívek “Zlatá brána” od akademického sochaře Lokvence. Socha je zhotovena z jediného kusu bulharského vápence a její cena byla 240.000 korun.
15. ŘÍJNA 1974
  • byl dokončen pavilon stravování a od 1. listopadu 1974 je v provozu školní jídelna.
17. ÚNORA 1975
  • byl předán areál tělovýchovy včetně tělocvičny.
POČÁTKEM ROKU 1975
  • byla otevřena žákovská a učitelská knihovna.
28. KVĚTNA 1976
  • bylo předáno do užívání školní hřiště.
DNE 21. KVĚTNA 1976
  • se v kulturním domě v Kadani uskutečnila první samostatná akademie školy.
V OBDOBÍ LET 1976 - 2001
  • škola a její žáci dosáhli mnoha vynikajících úspěchů, jak sportovních, tak vědomostních.
1. ÚNORA 1990
  • byla pedagogickým sborem do funkce zástupkyně ředitele zvolena Mgr. Alexandra Padrtová
1. ÚNORA 1991
  • došlo ke změně ve funkci ředitele školy. Dosavadního ředitele Miroslava Jakubce vystřídal, na základě konkurzního řízení, Mgr. Petr Shejbal.
1. 9. 2006
  • došlo k další změně ve funkci ředitele. Mgr. Petra Shejbala vystřídal na základě konkurzního řízení Mgr. Zdeněk Hosman.