Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Historický den

Vloženo: 29.6.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 1753x
Během letošního projektu Historický den jsme se vydali stejně jako vloni na kadaňské hradby, kde už byli připraveni nejstarší žáci s úkoly zaměřenými na vládu i soukromý život Marie Terezie. Letos si totiž připomínáme čtyřsté výročí

narození této významné panovnice. Děti plnily úkoly s nadšením, kromě toho nejdůležitějšího se dozvěděly i spoustu zajímavostí, např. že císařovnino oblíbené ovoce byly jahody, jedno z jejích křestních jmen byl Valpurga nebo že zemřela na nachlazení. V závěru naučné stezky vepsali žáci všechny získané informace do křížovky. A tajenka? Marie Terezie byla jediná žena na českém trůně.