Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Přebor města Kadaně v atletice

Vloženo: 8.6.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 2101x
V úterý 6. června pořádala naše škola na hřišti FK Tatran Přebor města Kadaně v atletice pro rok 2017. Přeboru se zúčastnily všechny kadaňské základní školy + gymnázium a také základní školy z Perštejna a Vilémova. Soutěžilo se

v 5 kategoriích (předžactvo I., předžactvo II.,  mladší žactvo, starší žactvo a dorost) v tradičních atletických disciplínách: sprinty, vytrvalostní běh, hod míčkem, vrh koulí, skok daleký. ZŠ Na Podlesí reprezentovalo celkem 58 soutěžících z 1. i 2. stupně. Všichni se moc snažili, a dosáhli jsme proto celé řady medailových umístění. Nejlépe si vedli a ve svých kategoriích zvítězili: Spáčilová Sára, Šercl Martin, Liška Matěj. Druhé místo vybojovali: Schreinerová Anna, Askar Klára, Masáková Sára, Henzlová Sára, Klemsa Jan, Fiala Matěj, Jirkovský Tomáš, Svěrák Ladislav (2x). Třetí skončili: Maliňaková Dominika, Peti Anna, Kokešová Anna, Benešová Veronika, Henzlová Sára, Neubauer Karel, Chaloupka Vilém, Bartoň Martin, Michálek Jaroslav. Všem medailistům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.