Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Den dětí ve školní družině

Vloženo: 6.6.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 1869x
Dne 1. 6. a 2. 6. jsme v družině oslavovali svátek všech dětí. Ve čtvrtek probíhal program v každém oddělení individuálně. Ve 2. a 3. oddělení oslavily děti tento den procházkou s odměnou v podobě „zmrzlinových hodů“.

V dalších odděleních se věnovaly různým soutěžím a hrám.
V pátek 2. 6. se zúčastnili žáci navštěvující školní družinu besedy s městskou policií. Dozvěděli jsme se mnoho důležitých informací o činnosti městské policie. Strážníci poradili dětem, co dělat v případě, když naleznou toulavého psa či injekční jehlu a spoustu dalšího. Poté přišla na řadu ukázka práce psovoda s osmiletým ovčákem jménem Ori. Ke konci přednášky si mohly děti prohlédnout policejní vůz a skútr, obušek, zbraň, pouta nebo vyzkoušet výcvikovou bundu. Ve zbytku tohoto horkého dne si děti užily hry na školním hřišti. Jak můžete vidět ve fotogalerii, beseda s městskou policií i další program se dětem moc líbila.
Za vychovatelky ŠD Mgr. Hovorková Kristýna