Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

ZŠ Na Podlesí opět v Aue

Vloženo: 12.5.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 2474x
Se saským městečkem Aue udržuje Kadaň bližší přátelské vztahy už delší čas. A přibližně stejnou dobu se tamní základní škola a základní škola Na Podlesí „přátelí“ také. Součástí partnerství bývají vzájemné návštěvy. Německé

děti jezdí se svým pedagogickým doprovodem obvykle před Vánoci. Při této příležitosti si prohlédnou školu a také tradiční školní vánoční jarmark a ochutnají jídlo z jídelníčku naší školní kuchyně.
Na jaře jezdíme na návštěvu my. Jako každý rok i letos jsme byli mile přivítáni. Po prohlídce školní budovy proběhly štafetové hry v tělocvičně. Smíšené českoněmecké týmy svedly velký boj a nejlepší tři družstva si odnesla medaile. Poté následoval zasloužený oběd. Boloňské špagety se sýrem udělaly našim dětem radost, protože u nás patří právě špagety k nejoblíbenějším jídlům. Posledním bodem programu byla návštěva rozhledny v blízké městečku Grünhaim. Děti dostaly audiozařízení a vyslechly si výklad v rodném jazyce. Měli jsme štěstí na počasí, a tak jsme z věže dohlédli opravdu daleko, např. jsme viděli i Klínovec. Když jsme si zakoupili osvěžující zmrzlinu a nezbytné suvenýry – krušnohorské  kamínky, postavičky pro Krušnohoří tolik typických horníků, turistické medaile, pohlednice – rozloučili jsme se a vydali jsme se na cestu k domovu. Naše německé přátele jsme na oplátku pozvali k nám do Čech.