Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Úspěch v dopravní soutěži

Vloženo: 5.5.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 2631x
Ve čtvrtek 4. května se na kadaňském dopravním hřišti konalo okresní kolo „Dopravní soutěže mladých cyklistů“, ve které soutěžili žáci základních škol okresu Chomutov. Soutěž se skládala z teoretické části (test z předpisů o

provozu na pozemních komunikacích) a části praktické (jízda po DDH podle předpisů, jízda zručnost, poskytování první pomoci). Naši školu reprezentovala dvě družstva. Mladší tým (Štěpánka Bandasová, Kristýna Horváthová, Vojtěch Stehlík a Šimon Svoboda) skončil na „bedně“ a vybojoval výborné třetí místo, starší tým (Kristýna Hejdová, Sarah Neazy, Lukáš Frajt a Petr Kopecký) se umístil na místě pátém. Nejlepšího výsledku dosáhl Vojta Stehlík, který byl ve své kategorii druhý nejlepší. Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.