Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Školní oslavy Dne Země

Vloženo: 24.4.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 3027x
Tak jako den věnovaný Zemi každoročně slaví miliony lidí na celém světě, ani my nezůstáváme pozadu a v rámci projektového vyučování si tento ekologicky motivovaný svátek upozorňující lidi na dopady ničení životního prostředí

připomínáme i my ve škole. Letos se školní práce zaměřila na téma domestikace. Děti se nejprve s touto problematikou seznámily, poté tvořily plakáty, jež jsou vystavené v prostorách školy. Žáci měli v tento den možnost přivést s sebou do školy svého domácího mazlíčka, takže se škola hemžila nejen dětmi, ale také několika psy různých ras, k vidění byli dále křečci, králíčci, morčata, kočičky, činčily atd. Někteří žáci vypracovali zajímavé prezentace a svým spolužákům tak předali spoustu informací nejen o zvířeti samotném, ale také o péči, kterou jejich zvířecí kamarád potřebuje. V učebně biologie si mohli všichni žáci prohlédnout a třeba i pochovat školní mazlíčky – užovku Huberta, sklípkana, pakobylky, akvarijní rybičky, křečka Ferdu a také zakrslého králíka Kulíška. Ten vypadal sice „nejmazlivěji“, ale zdání klame – asistentce Petře rozkousal rukáv Na školní zahradě pak děti prošly  naučnou stezkou a plnily přírodovědné úkoly.