Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Velikonoce v ŠD

Vloženo: 18.4.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 2803x
Krásné a teplé dny nás v březnu vylákaly ze školní družiny ven na hřiště a do parku. Sluníčko nás jarně naladilo, a tak nám vyrábění a malování s jarní tématikou ve družině šlo jako po másle. Děti vytvářely barevné kytičky, zvířátka

na farmě, a protože se blížily Velikonoce, přidaly také slepičky, kuřátka, zajíčky, beránky, vysévaly travičku do kelímků, košíčků nebo do punčoch, ze kterých vznikli skřítci. Ve všech odděleních také proběhla výtvarná soutěž o ,,Nejhezčí velikonoční vajíčko´´. Z této soutěže nevzešel jen jeden vítěz, ale zvítězily všechny děti, protože všechna vajíčka byla krásná a jedinečná, a proto každé dítě, které se zúčastnilo, bylo odměněno malou sladkostí. Některé výrobky si děti odnesly ihned domů, aby si s nimi zkrášlily své domovy. S vidinou pěti dnů volna a velikonočních radovánek, všichni natěšeni odcházeli ve středu odpoledne domů.
za vychovatelky ŠD Alena Černá