Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Návštěva kočičího útulku

Vloženo: 12.4.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 2786x
Dne 7. a 10. 4. děti ze ŠD navštívily kočičí útulek PETRONELLA v Kadani. Děti do útulku přinesly spoustu krmení pro kočky a plyšové myšičky na hraní a za odměnu je majitelka útulku provedla. Na děti čekalo 93 kočiček,

z toho jich 16 bylo v karanténě a 1 kočka čekala koťátka. Děti se zúčastnily besedy, jak se starat o kočičky a jak jim můžeme pomáhat. Dozvěděli jsme se, jak se do útulku kočky dostaly a jak celé zařízení funguje. Na závěr mohly děti kočičky nakrmit a pochovat a také pomalovat zdi v útulku pastelkami. Dětem se kočičky moc líbily a myslíme si, že se děti líbily i kočkám. Některé z nich si už samy vybraly své potencionální páníčky tím, že se za celou dobu návštěvy od nich nehnuly ani na krok. Všem se návštěva útulku moc líbila a možná budou mít některé kočky štěstí a získají nový domov.
Za vychovatelky ŠD   Bc. Pospíchalová Šárka