Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Zápis do 1. tříd

Vloženo: 7.4.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 3374x
Ve středu 5. a ve čtvrtek 6. dubna se na naší škole konal zápis do 1. tříd. Budoucí prvňáčkové chodili nejčastěji s maminkami, ale i s tatínky, babičkami a dědečky, vždyť to pro ně byla velká událost. Někteří se na zápis těšili,

jiní přišli trochu bojácně. U vchodu je uvítali jejich starší spolužáci, kteří je poté celým zápisem provázeli. Některé děti byly zpočátku ostýchavé, ale brzy se rozpovídaly. Každý budoucí prvňáček si odnášel pamětní list a další drobnosti, které mu budou tento významný den připomínat. Všechny děti byly velice šikovné, poznávaly zvířátka a jejich mláďata, písmenka, číslice, uměly se podepsat i krásně kreslit. Na otázku, jestli se těší do školy, odpovídaly většinou ano. I my se na ně v pondělí 4. září při slavnostním zahájení nového školního roku těšíme.