Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Akce ve školní družině

Vloženo: 6.4.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 3051x
Měsíc březen se i ve školní družině nesl ve znamení měsíce knihy. V každém oddělení se děti věnovaly četbě pohádkových knih, povídali jsme si o pohádkových postavách, dokonce si někteří žáci přinesli nejoblíbenější

knihu, kterou dále spolužákům popsali a ukázali. Prvňáčci z 2. oddělení si zopakovali písmenka, starší žáci zapojili fantazii a vytvořili si obal na knihu, děti z 3. oddělení vyrobily rovnou vlastní knihy.
Dále byl v tomto měsíci vyhlášen již třetí ročník soutěže o nejhezčí výrobek z odpadových materiálů čili odpaďáček. Této soutěže se účastnili spolu se svými dětmi také rodiče, kteří se podíleli na výrobě spousty krásných výrobků. Fantazie zapracovala, a tak se vedle sebe sešly výrobky jako rakety, různé postavičky, chobotnice, květiny, dopravní prostředky a další. K vidění bylo více jak 20 odpaďáčků. Ptáte se, jak to celé dopadlo? Vyhodnocení bylo opravdu těžké a výsledné pořadí bylo velmi vyrovnané. Nejlépe se však umístil raketoplán Tomáše Pospíšila, ihned za ním skončil Martin Staněk se svou slepičkou a bronzovou medaili si odnesla Tereza Vojtková a její čtyřkolka. Pomyslnou bramborovou medaili a menší odměnu získali Barbora Šírková (kaktus), Jan Muller (mašinka), Matyáš Janda (Spongebob), Jaruška Wožniaková (raketa), Adéla Kopecká (panáček). Je vidět, že fantazie našim dětem a jejich rodičům nechybí, a tak se příští rok budeme těšit na další krásné výrobky.

Za vychovatelky ŠD Mgr. Kristýna Hovorková