Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Masopust ve družině

Vloženo: 7.3.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 4066x
Ve školní družině jsme si připomněli tradice masopustu. Náš masopustní průvod v maskách se prošel po škole. Navštívili jsme ředitele školy, zástupce ředitele, sborovnu... Děti své masky představily i ve školní jídelně. Poté každé oddělení

vyhlásilo vítěze soutěže o nejhezčí masky. V I. oddělení vyhrál Honzík Müller (orel), na druhém místě byla Terezka Vaňková (beruška) a třetí místo vyhrál Šimon Černý (pirát). Ve II. oddělení vyhrál Adámek Kaška (krokodýl), na druhém místě byla Adélka Kopecká (dýně) a třetí místo vyhrála Emička Archmannová (kloboučník).  Ve III. oddělení vyhrál Kubík Brejcha (pirát), na druhém místě byla Adélka Kolomijcová  (králíček) a třetí místo vyhrála Anička Kokešová (kovbojka). Ve IV. oddělení vyhrála Dominika Adamová (drak), na druhém místě byl Milánek Žáček (kostlivec) a třetí místo vyhrála Nikolka Kolomijcová (rytíř). A v V. oddělení vyhrála Adélka Sojková (princezna), na druhém místě byl Alex Pech (šejk) a třetí místo vyhrál David Pokorný (smrtka).
Za vychovatelky ŠD Lucie Kopecká