Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

MISS a MISSÁK ŠD

Vloženo: 2.2.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 5602x
Dne 27. 1. 2017 se ve školní družině konala soutěž MISS a MISSÁK ŠD, do které se přihlásilo celkem 21 soutěžících, z toho 16 dívek a 5 chlapců. Celá soutěž se skládala ze 3 částí. Při promenádě se soutěžící představili obecenstvu

a hlavně porotě. Poté následoval rozhovor, při kterém jim byly kladeny otázky, na které museli pohotově odpovědět. Poslední částí soutěže byla volná disciplína, při které nám předvedli svůj talent, např. hru na kytaru, břišní tanec, zpěv, recitaci, kouzlení a jiné. Vše bedlivým okem sledovala dětská porota, která rozhodovala o vítězi. Nebyl to pro ni vůbec lehký úkol vybrat mezi soutěžícími toho nejlepšího. Všichni byli šikovní a šli do toho s vervou. Nakonec porota rozhodla takto:
MISS ŠD se stala Simonka Kučerová (I. A), na 2. místě skončila Adélka Kopecká (I. A)  a na 3. místě Marie Ullmanová (V. A).
MISSÁKEM ŠD se stal Jan Stejskal (IV. B), 2. místo obsadil Jakub Brejcha (II. A) a 3. místo Šimon Černý (I. B).
Vítězové si domů odnesli korunku s šerpou a balíček s drobnými cenami. Ostatní soutěžící byli odměněni malou sladkostí za jejich účast v soutěži.
Všichni jsme si toto páteční odpoledne užili a těšíme se na další volbu MISS a MISSÁKA, která proběhne za rok.
 Za vychovatelky ŠD Iveta Krpelánová