Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Zimní radovánky v družině

Vloženo: 20.1.2017 | Autor: mourek | Zobrazeno: 5819x
Stejně jako každý rok i letos si v družině užíváme zimních radovánek. Pokud to počasí umožní, dovádí děti venku na sněhu. Stavíme sněhuláky, iglú, bobujeme, nesmí chybět ani oblíbené koulovačky. A pokud si zimních radovánek

nemůžeme užívat venku, užíváme si je v družině. Třetí lednový týden jsme pro žáky ŠD připravili další z barevných dnů, kterým byl pochopitelně „Bílý den“ - právě v duchu zimních radovánek. Nechyběly různé zábavné soutěže, přehlídka v bílém oblečení či Sněhuláková diskotéka. Tím však naše zimní radovánky nekončí. Zimu si ve ŠD velmi užíváme a těšíme se na další sněhovou nadílku.
Za vychovatelky ŠD Mgr. Hovorková Kristýna