Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Vánoční jarmark

Vloženo: 14.12.2016 | Autor: mourek | Zobrazeno: 6845x
V úterý 13. prosince se v prostorách školy uskutečnil tradiční vánoční jarmark, který pro své rodiče, prarodiče a známé připravili žáci naší školy. Celý měsíc pod vedením paní učitelek zhotovovali různé výrobky s vánoční

tématikou, které pak nabízeli návštěvníkům. Jarmark byl zahájen slavnostním zapálením svíček na adventním věnci. Poté pěvecký kroužek naší školy pod vedením paní učitelek Střískové a Tomanové zazpíval zimní písně a hudebním příspěvkem se na zahájení podíleli také žáci z německého Aue. K utvoření příjemné atmosféry během jarmarku zněly z reproduktorů koledy a jiné vánoční písně. Děkujeme všem přítomným za návštěvu a věříme, že jsme alespoň malým dílem přispěli k pohodové sváteční náladě.