Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Družina plná her

Vloženo: 7.12.2016 | Autor: mourek | Zobrazeno: 7216x
Měsíc listopad byl ve školní dužině měsícem společenských her. Kamarádi se změnili v soupeře. V 1. oddělení se hrálo „Člověče, nezlob se“. Z 1. tříd byl nejlepším hráčem Láďa Goláň a Denisa Erösová, ze 4. tříd Míra Bušek a Anna

Schreinerová. Ve II. oddělení děti hrály „Padající opičky“. Nejlepší lovec byla Laura Nachtigalová. Ve III. oddělení bojovali v „ DOBBLE“. Nejlépe si vedla Anička Kokešová.  Ve IV. oddělení se hrálo o titul „Piškvorkový král“. Vyhrála Pavlínka Benešová. V. oddělení soupeřilo ve hrách „Dáma“ a „Piškvorky“. V dámě zvítězil Tomáš Kisiel, v piškvorkách Matěj Fiala. Soupeření se všem líbilo. Pro některé to bylo první setkání s takovým typem hry. Děti také pochopily, že nejde vždy o vítězství, ale o chvíle příjemně strávené s kamarádem.