Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Blog školy
 
 
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Větrníkový den

Vloženo: 18.11.2016 | Autor: mourek | Zobrazeno: 7679x
I letos jsme se nechali inspirovat Evropským dnem pro cystickou fibrózu, který probíhá v podobě benefičních a informačních akcí v řadě evropských zemí, a připojili jsme se k tzv. Větrníkovému dni pro slané děti. A proč právě

větrníky? Roztočit foukáním větrník je pro většinu lidí hračka, ale pro nemocné cystickou fibrózou to bývá mnohdy nepřekonatelná překážka. Všichni žáci prvního stupně se zapojili do tvoření papírových větrníků a s nadšením jimi polepovali krabice, které před tím natřeli či polepili barevnými papíry. Starší žáci měli za úkol vyrobit větrníky z plastových lahví. Vzniklé větrníky jsme nainstalovali do prostoru chodby před tělocvičnou a vytvořili tak společně krajinu s větrníky.