Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Aktuality
Školní spec. pedagog
14.2.2019

Bc. Sáva Arabadžiev - školní speciální pedagog

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:45 - 9:30, 13:00 - 15:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel. 607 832 874 nebo email: arabadziev@arabadziev.cz,

V případě akutních situací možnost telefonické konzultace i mimo pracovní dobu, konzultace na emailu kdykoliv.

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 7.00 – 16.00 hod.

 

Informace o zpracování osobních údajů
4.5.2018

Vážení rodiče, v menu "Dokumenty ke stažení" naleznete informace o zpracování osobních údajů na ZŠ Na Podlesí Kadaň.

Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

 

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Maminko posílám zprávu

 
 
SCIO

Ocenění

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kroužky

Vloženo: 4.9.2015 | Zobrazeno: 62047x |

Školní kroužky pro rok 2018/2019

 

Pohybová přéprava    vede Mgr. Lukeš   6. - 9. ročník   2x st v měsíci  6.45 - 7.45
Anglický jazyk   vede Mgr. Wirknerová   4. - 9. ročník   středa 12.55 - 13.55
Doučování Aj I   vede Veronika Lukešová   3. - 6. ročník   pondělí  13.00 - 14.00
Doučování Aj II    vede Veronika Lukešová   7. - 9. ročník   středa 6.45 - 7.45
Míčové hry   vede Mgr. Hendrychová   6. - 9. ročník   2x st v měsíci 6.45 - 7.45
Doučování Aj    vede Mgr. Hendrychová   4. - 8. ročník   středa  6.45 - 7.45
Dramatický   vede Mgr. Nebeský   5. - 9. ročník   pondělí 14.20 - 15.20 
Keramický   vede Mgr. Kopencová   4. - 6. ročník   čtvrtek 13.00 - 15.00 

Doučování z matematiky   vede Mgr. Drapáková   7. - 9. ročník   út, st 7.20 - 7.50  

Příprava na přijímací zkoušky Čj   vede Mgr. Vyšinková   úterý  6.45 - 7.45

Biologická olympiáda   vede Mgr. Lukeš   6. - 9. ročník   pondělí 6.45 - 7.45

 

S češtinou za školou   vede Mgr. Straková   6. - 9. ročník    pondělí 12:45 - 13:45

 

Pěvecký kroužek   vede Ing. Šídová, Mgr. Tomanová  1. - 5. ročník  čtvrtek 13.30 - 14.30

 

Turistický    vede Ing. Šídová   1. - 9. ročník   1x sobota v měsíci

 

ICT PRO    vede Mgr. Lukeš    6. - 9. ročník    úterý 13:30 - 14:30