Chps s.r.o.

 

  

 Sasme

 

 

   Flor express

 

 

 

Partneři
Kotva
Aktuality
Aktuality
18.3.2014

Upozorňujeme rodiče, že od 1. 4. 2016 má škola nový bankovní účet, a proto žádáme o provedení změn u platby stravného, školní družiny, apod. Úhrady posílejte na nové číslo účtu: 229933650/0100 u KB Kadaň.

 

PhDr. Sáva Arabadžiev - školní etoped

poskytuje poradenskou činnost žákům i rodičům přímo v pracovně výchovné poradkyně:

středa 7:30 - 9:00, 13:00 - 16:00.

Poradenská činnost je poskytována v oblasti školní neúspěšnosti, kázeňských potíží, špatných vztahů v třídním kolektivu a dalších oblastech spojených se školní docházkou.

Nabízené služby je možné domluvit na: tel: 736 633 595 nebo email: a.sava@seznam.cz,

Možnost konzultačních hodin pro rodiče i děti i v době po uzavření školy popř. v případě nutnosti i v místě bydliště žáka

* Nabídka platí pro dny: PO – PÁ 16.00 – 20.00 hod.

* Konzultace probíhají v prostorách školy nebo poradenského pracoviště v objektu „Radka“ Kpt. Jaroše 630“.

 
 
Jsme partnery:
 
 
Projekt

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Pro rodiče budoucích prvňáčků

Vloženo: 26.2.2014 | Autor: mourek| Zobrazeno: 29474x |

Vážení rodiče, slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 pro budoucí prvňáčky se uskuteční v pondělí 4. září na školním hřišti ZŠ Na Podlesí. Vchod na hřiště je brankou vlevo od hlavního vchodu školy.

 

 

Vážení rodiče, v menu Dokumenty ke stažení jsou umístěny seznamy s rozdělením prvňáčků do jednotlivých tříd pro nový školní rok 2017/2018.

 

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

informace k novému školnímu roku 2017/2018 (rozdělení žáků do tříd, slavnostní zahájení školního roku, plán prvního týdne) nalezenete zde v pondělí 28. srpna 2017 v odpoledních hodinách.

 

Milí už skoro prvňáčkové.

 

Zdravíme Vás i Vaše rodiče z naší školy Na Podlesí. Když jsme se naposledy setkali, byl začátek jara. Čas si obul sedmimílové boty a školáci se těší na vysvědčení a na prázdniny.

 

Vy si už možná někteří chystáte školní tašku a vše, co do ní patří. Ve škole na Vás bude také čekat balíček se školními pomůckami.

Je v něm: pero na bombičky, vodové barvy, dětské nůžky, lepidlo v tyčince, modelovací hmota, tužka č. 1, voskové pastelky, progressa, plochý a kulatý štětec, rozvrh hodin. Dostanete také sešity, písanky, pracovní sešity, barevné papíry i čtvrtky.


Připravte si ještě obuv na přezutí, cvičební úbor do tělocvičny (cvičky, tričko, kraťasy) a na hřiště (botasky, tepláková souprava, tričko), vybavený jednopatrový penál (2 tužky, pastelky, gumu, ořezávátko).


Doporučujeme rodičům, kteří budou mít děti ve ŠD, aby si v posledním prázdninovém týdnu zajistili obědy a poplatek za školní družinu u vedoucí školní jídelny (tel. 603 483 852).


Podrobnosti upřesníme na úvodní třídní schůzce 4. září po slavnostním uvítání.


Přejeme vám i vašim rodičům hezké prázdniny.

 

Moc se na Vás těší třídní učitelky
                                    Mgr. Stanislava Pardubská
                                    Mgr. Věra Tomanová
                                    Mgr. Lada Škrábalová